Sprawdź czy taxi jest legalna

Wszystkie nasze taksówki są zweryfikowane. 
Sprawdź poniżej, czy taksówka która podjechała, jest taksówką od GP Taxi,
jeśli zobaczysz jakiekolwiek nieprawidłowości, zgłoś to jak najszybciej.
W wiadomości SMS od GP Taxi widnieje informacja o numerze bocznym taksówki. Numer boczny to żółto-pomarańczowa naklejka, zazwyczaj na przednich drzwiach samochodu z zewnętrznej strony. Jeśli jest to taksówka od GP Taxi, numer musi zgadzać się z tym w wiadomości SMS.
Cennik to zazwyczaj biała lub w naszych firmowych kolorach naklejka na prawej tylnej szybie od drzwi pasażera z tyłu. Cennik musi zgadzać się z cennikiem znajdującym się na naszej stronie internetowej w dziale CENNIK.
Taksówka od GP Taxi musi mieć na dachu lampę z napisem TAXI. Lampa zazwyczaj jest koloru białego lub żółtego, z czarnym napisem TAXI. Napis musi być widoczny z tyłu i z przodu legalnej taksówki. Lampa powinna świecić przed wejściem do taksówki, natomiast gaśnie w momencie uruchomienia taksometru przez Kierowcę.
W wiadomości SMS od GP Taxi przesyłamy szczegółowe informacje na temat samochodu. Wiadomość SMS zawiera: Markę, model i kolor pojazdu. Dodatkową informacją jest numer rejestracyjny samochodu. Musi on być zgodny z danym wysłanymi w wiadomości SMS.
W wiadomości SMS otrzymali Państwo również imię Kierowcy. Niektórzy Kierowcy nie wyrazili zgody na przetwarzanie ich danej osobowej jaką jest nazwisko, jednak mogą Państwo zweryfikować te dane dzwoniąc do naszego Centrum Telefonicznego 24h i zapytać o nazwisko Kierowcy, w celu potwierdzenia, czy za kierownicą siedzi żądana osoba. Mają Państwo prawo wylegitymować Kierowcę, prosząc o okazanie wypisu licencji, dowodu osobistego lub prawa jazdy, w celu potwierdzenia informacji w Centrali. Kierowca nie musi przekazywać dokumentu do ręki, może zasłonić pozostałe dane, jednak podczas okazywania dokumentu musi być widoczne jego imię i nazwisko.
W wiadomości SMS, na jej końcu otrzymali Państwo link zaczynający się "www.taxilink.pl/....". Możecie Państwo spokojnie w niego kliknąć, jest bezpieczny. Otworzy się strona internetowa z mapą poglądową i z lokalizacją Kierowcy. Dzięki temu mają Państwo pewność, że taksówka jedzie w Państwa kierunku.

Zgłoś nieprawidłowość

Jeśli uważasz, że coś się nie zgadza, niezwłocznie poinformuj nas o tym.
Bezpośredni telefon do managera GP Taxi Wrocław: 666 59 30 20
Szukaj