Formularz kontaktowy

GP RadioTaxi Wrocław

Biuro / Dyspozytornia
W czasach mobilności nie mamy stałego biura,
umów się na spotkanie telefonując do Centrum GP RadioTaxi Wrocław

Adres do korespondencji:
(to nie jest biuro, pod tym adresem NIE przyjmujemy interesantów w żadnej sprawie)
GP Transport Dominik Czerenda
ul. Orzechowa 13/23
50-540 Wrocław
transport@gptaxi.pl

Reprezentowana przez:
Właściciel: Dominik Czerenda
Manager: Grzegorz Pióro

Dyspozytor 24/7 w każdej sprawie (Centrum GP RadioTaxi Wrocław)
71 723 22 22

ZOBACZ

Nasz Zespół

Profesjonalnie wyszkolony Zespół z ogromnym doświadczeniem w branży transportowej, marketingowej i szkoleniowej zajmie się Twoją sprawą związaną z naszą firmą.
Dominik
WŁAŚCICIEL / DYREKTOR
Moją pasją jest piłka nożna, a dziennikarstwo to moja smykałka od najmłodszych lat. Dzięki doświadczeniu w zarządzaniu flotami pojazdów zdecydowałem się wraz z moimi współpracownikami stworzyć profesjonalną firmę taksówkarską która wyróżnia się wśród pozostałych lokalnych firm.
Grzegorz
WŁAŚCICIEL / MANAGER
Informatyka, filozofia, marketing - te dziedziny pozwoliły mi na zdobycie wieloletniego doświadczenia w handlu i usługach. Nie boję się sprzedać sprężynki od długopisu nawet komuś kto nie potrafi pisać. Social Media i marketing to moje mocne strony. Jestem zdecydowany i konsekwentny w swoich działaniach
Olga
KIEROWNIK DYSPOZYTORÓW
Zadanie im bardziej skomplikowane, tym dla mnie bardziej rozwojowe. Tylko czekam, aż pojawi się zagadnienie do rozwiązania. 
Ewelina
SEKRETARIAT
Sprawa nie do rozwiązania? Nie istnieje. Zajmę się każdym zagadnieniem w naszej firmie, choćbym miała od zmierzchu do świtu szukać odpowiedzi, szkolić się i medytować.

oraz grono wielu Kierowców pracujących w większości na własnych działalnościach.
Zdecydowali się na współpracę z GP Taxi z uwagi na sprzyjające warunki finansowe oraz najlepsze na rynku TAXI formy rozliczenia.

Dzięki dobrze zorganizowanej strukturze firmy, od reklam przez sposób przyjmowania zleceń, aż po ich realizację i utrzymanie kontaktu z Klientem, jesteśy w stanie utrzymać 98% pozytywnych opinii na nasz temat które znajdziecie Państwo w sieci. Zapraszamy!

Ustalmy cele i działajmy. Nie myślmy o nich. Po prostu róbmy swoje tu
i teraz, a efektami będziemy cieszyć się w swoim czasie.

— Z PODSUMOWANIA BURZY MÓZGÓW W 2021.
Szukaj