Posiadasz więcej niż jedno auto TAXI i chcesz podpiąć Kierowców do GP Taxi Wrocław?

Zyskaj więcej zleceń, dzięki podpięciu Kierowców do naszej korporacji,
DLA FLOT TAXI

Porozmawiajmy o warunkach podpięcia taksówki i Kierowcy.

Kierowca musi być Polakiem LUB biegle posługiwać się językiem polskim. Nie przyjmujemy innych Kierowców.
Musi posiadać dokumenty: Zaświadczenie o niekaralności, psychotesty i badania lekarskie, prawo jazdy oraz polski dokument tożsamości.

Taksówka musi być w pełni wyposażona, 100% legalna, z ustawionymi stawkami miejskimi (Wrocławskimi: 9+4,6,8,12, 45/h) z możliwością ustawienia ceny umownej oraz rabatu.
Musi mieć prawidłowe oznakowanie, wypis licencji i świadectwo legalizacji, działającą lampę taxi i inne warunki jakie spełnia wrocławska taksówka.
Aplikacja
Jeździmy na aplikacji Taxi123 od Taxity. Rozliczenie z Kierowcą odbywa się w systemie prepaid (Kierowca musi mieć doładowane konto w aplikacji aby jeździć)

Aplikacja jest prosta i przejrzysta. Podobna do Tiskela lub RT.
Opłaty i prowizje
Aktualna prowizja dla nowego Kierowcy to 25% bez opłaty za Abonament, lub opcja 2: Abonament za dostęp do aplikacji to 25zł/tydz. oraz prowizja 19%.

Kierowca który ma na aucie magnes z naszym logo, płaci na tę chwilę tylko 16% prowizji!
Oklejony naszym logo płaci tylko 12%.
Sposób rozliczenia
Prowizja pobierana jest automatycznie po zakończonym poprawnie wykonywaniu zlecenia. Saldo w aplikacji spada bądź wzrasta jeśli Kierowca wykonuje kurs bezgotówkowy. Pieniądze z kursów bezgotówkowych można wypłacić raz w tygodniu
Zasady przyjmowania zleceń
Najprostsze - jedzie pierwszy w rejonie lub rejonie pobocznym. Jeśli nie ma taxi, jedzie najbliższy. Kierowcy przyjmujący zlecenia z dolotami są nagradzani kursami poza miasto których nie otrzyma "leniwy" kierowca. Jeśli brak kierowcy w rejonach, zlecenie wysyłane jest na giełdę z której każdy może je przyjąć.
Dokumenty
Aby zgłosić flotę, należy skontaktować się przez formularz, wpisać dane Kierowców i w odpowiedzi na naszą wiadomość odesłać wymagane dokumenty.

Jeśli zgłaszasz większą flotę, na przykład 5 pojazdów lub więcej, prosimy o zgłoszeni jednego pojazdu, natomiast w odpowiedzi na naszą wiadomość przesłać dane pozostałych pojazdów.
Wdrożenie
Adres biura znajduje się w dziale KONTAKT.

Aby skontaktować się z managerem, prosimy o kontakt:

Szukaj